Shape

تمام آن‌چه نیاز دارید تا بهترین باشید

برای طراحی اپلیکیشن چه مراحلی طی می شود؟

جلسه مصاحبه و نیازسنجی

برای طراحی اپلیکیشن، گام اول شناخت خود و تصویری است که می‌خواهید در ذهن مخاطب داشته باشید و اینکه بدانید برای چه کسی با چه ویژگی‌هایی می‌خواهید طراحی اپلیکیشن انجام دهید.

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات اپلیکیشن طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی اپلیکیشن

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، اپلیکیشن شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدهای اپلیکیشن

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک اپلیکیشن واقعی می‌کنند. کار کدنویسی اپلیکیشن به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

برخی از نمونه‌کارها

نمونه‌کارهای ناوین

10 سال تجربه

طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و iOS

برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید
از ابتدا تا راه اندازی اپلیکیشن شما روی Google Play، تیمی متخصص و با تجربه پروژه شما را بدست می گیرد. با ما، کسب و کار خود را در دسترس کاربران اندروید قرار دهید.

برنامه نویسی اپلیکیشن iOS
برنامه نویسی با زبان Swift از تخصص های ما است. با ما، کسب و کار خود را روی یکی از محبوب ترین پلتفرم های موبایل در ایران ببرید.

Thumb

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید

Thumb

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن iOS

Thumb

طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن های PWA

اپلیکیشن های موبایل

برنامه نویسی و طراحی
اپلیکیشن موبایل

امروزه به دلیل رواج استفاده از گوشی های هوشمند بازار طراحی اپلیکیشن موبایل (طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS ) بسیار داغ است که با در نظر گرفتن روند رو به رشد استفاده از این نرم افزارها احتمال می رود موارد استفاده از آن ها در آینده ی نزدیک بسیار بیشتر از امروز نیز باشد. با ورود به بازار اپلیکیشن موبایل خواهید دید که انتخاب نوع پلتفرم آن دارای اهمیت زیادی است؛ زیرا این امر در جذب بازار، هزینه ی تولید، کیفیت کار، استقبال کاربران و … تاثیر مستقیم دارد. بر همین اساس شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران پروژه ی خود را به صورت طراحی اپ اندروید و iOS آغاز می کند. با ساخت یک اپ موبایل اندروید و ios برای کسب و کار خود می‌توانید قدمی بزرگ به سمت موفقیت برداشته و آینده ی شغلی خود را تضمین نمایید.

 • 100٪ رضایت مشتری
 • تکنولوژی های به روز برنامه نویسی
پروژه های انجام شده
Thumb
اپلیکیشن های طراحی شده
23
مشتری ها
36
پروژه های پایان یافته
450
پشتیبانی ها
1200
ارسال های رسانه ای
10 سال تجربه

همه چیز با یک برنامه‌ریزی دقیق و حرفه‌ای شروع می‌شود!

برای آنکه مطمئن شوید در مسیر درستی هستید و پول و زمان شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با تدوین استراتژی در اولین قدم، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و رقیبان‌تان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند،یک اپلیکیشن با تعداد نصب زیاد و درامدزا داشته باشید.

Thumb

چرا به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟

چرا اپلیکیشن؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش! درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو می بینید که تمایل به خریدهای حضوری داشته باشد. موبایل های هوشمند بسیاری از این کارها را آسان کرده اند و به دنبال آن در فضای کسب و کار تغییرات بزرگی ایجاد شده است.امروزه برای هر کسب و کاری وجودیک طراحی سایت معتبر و حرفه ای الزامیست و اهمیت ایجاد اپلیکیشن در چندسال آینده نیز به همین اندازه خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی که خدمات و یا کالایی را ارائه میدهند،با ساخت اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری خود خواهند شد.

مشاوره اختصاصی ناوین

پیشنهاد میکنم قبل از شروع هرکاری،حتما درخواست یک مشاوره اختصاصی دهید.پروژه های طراحی اپ مثل طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی نیست و عموما فضاهای پیچیده تر و پرهزینه ای دارند،به همین دلیل شما به مشاوره نیاز دارید. مجموعه ناوین،تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و اختصاصی را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. کافی است تنها فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار نمایند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل به چه صورت محاسبه می شود?

تیم ناوین پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

سفارش به چه صورت انجام میشود?

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت شفاهی(تلفنی) و همینطور به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته خواهد شد. شماره تماس:88946636-021

پشتیبانی ناوین به چه صورت است?

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن های موبایل مجموعه ناوین، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای میباشد.

وقت ملاقات و مشاوره اختصاصی

کافی است تنها فرم زیر را پر کنید تا مشاوران ما با شما تماس برقرار نمایند.

  سوالات متداول

  رایج ترین پاسخ و سوال

  تعرفه طراحی اپلیکیشن موبایل به چه صورت محاسبه می شود?

  تیم ناوین پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

  آیا امکان طراحی اختصاصی اپلیکیشن طبق سلیقه مشتری وجود دارد?

  بله،شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop , Illustrator و یا Adobe XD ترسیم نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که برو روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ما ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

  سفارش به چه صورت انجام میشود?

  پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت شفاهی(تلفنی) و همینطور به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته خواهد شد. شماره تماس:88946636-021

  آیا اپلیکیشن من روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS قابل استفاده خواهد بود?

  در صورت نیاز شما، متخصصین ما اپلیکیشن شما را با زبان React Native و Flutter برنامه نویسی می کنند. و برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS اپلیکیشن مورد نیازتان آماده و تحویل میگردد.

  آیا اپلیکیشن من امن خواهد بود?

  بله، ضمن کد نویسی استاندارد، میزان امنیت اپلیکیشن شما بارها توسط ربات ها و متخصصین امنیت بررسی می شود.

  پشتیبانی ناوین به چه صورت است?

  تمام خدمات طراحی اپلیکیشن های موبایل مجموعه ناوین، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای میباشد.

  آیا سورس اپلیکیشن تحویل مشتری داده می شود?

  بله، پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی اپلیکیشن موبایل به مشتریان محترم تحویل داده خواهد شد.

  هزینه طراحی اپلیکیشن شما چقدر خواهد شد?

  ناوین دو راه مختلف برای ساخت اپلیکیشن شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای اپلیکیشن شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم اپلیکیشن ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب اپلیکیشن داشته باشید.