Shape

تمام آن‌چه نیاز دارید تا بهترین باشید

برای طراحی وب سایت چه مراحلی طی می شود؟

جلسه مصاحبه و نیازسنجی

برای طراحی سایت، اولین گام شناخت خود و تصویری است که می‌خواهید در ذهن مخاطب داشته باشید و اینکه بدانید برای چه کسی با چه ویژگی‌هایی می‌خواهید طراحی سایت انجام دهید.

طراحی وایرفریم

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات وب سایت طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

طراحی گرافیکی

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، وب سایت شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

پیاده سازی کدها

برنامه‌نویس‌های ما طرح گرافیکی مورد تائید شما را تبدیل به یک وب سایت واقعی می‌کنند. کار کدنویسی وب سایت به تمیزترین و اصولی‌ترین شکل ممکن انجام می‌شود.

برخی از نمونه‌کارها

نمونه‌کارهای ناوین

فروشگاه آنلاین

طراحی وب سایت
فروشگاهی اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای سنتی یک ضرورت است. این روزها با تعطیلی گاه‌و‌بیگاه مغازه‌ها به دلیل کرونا، سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کار شماست که هیچ‌وقت تعطیل نخواهد شد.

با توجه به رشد چشمگیر فروشگاه‌های اینترنتی در چند سال اخیر، بسیاری از کسب‌وکارها برنامه‌ریزی برای فروش خود را براساس داشتن یک فروشگاه اینترنتی بناکرده‌اند. ناوین همواره سعی کرده است برای طراحی سایت فروشگاهی استانداردهای مهمی همچون ایجاد رابط کاربری UI جذاب برای رسیدن به تجربه کاربری UX مناسب، رعایت اصول سئو در کدنویسی، ایجاد پنل کاربری برای ثبت و پیگیری سفارشات با رابط کاربری جذاب و کارکرد آسان، واکنشگرایی برای موبایل و تبلت و سرعت بالای نمایش صفحات را مدنظر داشته باشد

  • 100٪ رضایت مشتری
  • استفاده از تکنولوژی های به روز
پروژه های انجام شده
Thumb
وب سایت های طراحی شده
23
مشتری ها
36
پروژه های پایان یافته
450
پشتیبانی ها
1200
ارسال های رسانه ای
سوالات متداول

رایج ترین پاسخ و سوال

آیا طراحی سایت فروشگاهی ناوین مجهز به درگاه پرداخت اینترنتی است?

بله، تیم طراحی و توسعه ناوین امکان خرید محصول توسط مشتریان را فراهم می‌کند، پس از دریافت اینماد و درگاه بانکی می‌توانید پرداخت آنلاین را فعال کنید یا از درگاه‌های واسط در سایت استفاده کنید.

آیا سایت فروشگاهی طراحی شده توسط ناوین در موبایل نیز به‌درستی نمایش داده می‌شود?

تمامی سایت‌‎های اختصاصی و نیمه‌اختصاصی طراحی شده توسط ناوین به صورت ریسپانسیو بوده و در حالت موبایل نیز نمایش صحیحی خواهد داشت.

آیا مشتری می‌تواند نحوه ارسال کالا را انتخاب کند?

بله، با انتخاب نحوه ارسال کالا توسط کاربر، هزینه ارسال نیز در هزینه نهایی محاسبه خواهد شد.

نماد اعتماد الکترونیک اینماد چیست و چگونه می‌توان آن را فعال کرد?

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک به منظور تایید هویت و صلاحیت سایت‌های فروشگاهی از سمت مرکز توسعه تجارت الکترونیک اعطا می شود و فعالسازی آن نیاز به آدرس و ارایه نحوه فعالیت دارد.

هزینه طراحی وب سایت شما چقدر خواهد شد?

ناوین دو راه مختلف برای ساخت وب سایت شما پیش پایتان می‌گذارد. اولین راه انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. راه دوم نیز استفاده از یک سیستم سایت ساز است که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید.